Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán – közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-nek.

A haláleset kapcsán idegenkezűség és bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a rendőrség az esetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.

Az MTI úgy tudja, az elhunytat vasárnap óta eltűntként kereste a tatai rendőrkapitányság.