Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebookon jelentette be, hogy augusztus 1-jétől újraindul a személyszállító vasúti közlekedés Komló és Dombóvár között, kétóránként fog járni a vonat, szeptember 1-jétől pedig Miskolc és Tiszaújváros között indulnak újra a személyszállító vonatok, szintén kétóránként egész nap.A miniszter szerint ezzel egy korábbi döntést korrigálnak, amelynek következtében ezek a vidéki városok elveszítették a kötöttpályás személyszállítást. Bejegyzésében Vitézy bírálta elődjét, Lázár Jánost is. Úgy fogalmazott: miközben Lázár a vidék fejlesztéséről beszélt, valójában vidéki városokat fosztott meg a vasúti személyszállítástól. Szerinte az újrainduló járatok ezt a hibát hivatottak kijavítani.PartnereinktőlÁllítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Kövess minket Facebookon is! Legfontosabb További élő árfolyamok! Friss hírek