PAP,

25 czerwca 2026, 20:25

- Rozważamy opcję, by postawić górny limit przepracowanych godzin - zapowiedziała na pierwszej konferencji od wybuchu afery w Szpitalu Południowym minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda.

Fot. Robert Kowalewski / Agencja Wyborcza.pl

W czwartek głos w sprawie afery w Szpitalu Południowym zabrała minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Szefowa resortu zdrowia wystąpiła na konferencji prasowej, na której byli obecni również prezes NFZ Filip Nowak, prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji (AOTMiT) Daniel Rutkowski oraz konsultant krajowy w dziedzinie medycyny ratunkowej prof. Jerzy Robert Ładny.