- Rozważamy opcję, by postawić górny limit przepracowanych godzin - zapowiedziała na pierwszej konferencji od wybuchu afery w Szpitalu Południowym minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda.

Po dwóch tygodniach od wybuchu afery w Warszawskim Szpitalu Południowym Ministerstwo Zdrowia zwołało pierwszą konferencję prasową w tej sprawie. - Chcemy zlikwidować kominy…

- Rozważamy opcję, by postawić górny limit przepracowanych godzin - zapowiedziała na pierwszej konferencji od wybuchu afery w Szpitalu Południowym minister zdrowia Jolanta…