Reprezentacja Czech w fatalnym stylu zakończyła pierwsze od 20 lat mistrzostwa świata. Nasi południowi sąsiedzi przegrali 0:3 z Meksykiem, ostatecznie z zaledwie jednym punktem zajęli ostatnie miejsce w Grupie A. Suchej nitki na zespole nie zostawiły czeskie media. "Błędy, chaos i gorzkie pożegnanie." - pisze portal denik.cz.

Fot. REUTERS/Pedro Nunes

Reprezentacja Czech przegrała aż 0:3 z gospodarzami turnieju, Meksykiem w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw świata. Taki wynik, w połączeniu z niespodziewaną wygraną Republiki Południowej Afryki z Koreą Południową (1:0), sprawił, że nasi południowi sąsiedzi zajęli ostatnie miejsce w grupie i z pierwszym mundialem od 20 lat pożegnali się po zaledwie trzech spotkaniach.

Zobacz wideo

Czeskie media grzmią po fatalnych mistrzostwach świata. "Adios, mundialu!"