HRVATSKA nogometna reprezentacija je u ključnoj utakmici drugog kola Svjetskog prvenstva teškom mukom pobijedila Panamu 1:0 i tako ostala u igri za prolazak skupine. Jedini pogodak na utakmici u Torontu postigao je Ante Budimir u 54. minuti.

Izbornik Zlatko Dalić može odahnuti zbog tri boda, no igra na terenu nije bila idealna. Nakon susreta, na konferenciji za novinare podijelio je svoje dojmove, ne skrivajući da je bilo elemenata kojima nije zadovoljan.

Dalić: Bio sam ljut, uništavale su nas duge lopte

"Prvo, čestitam dečkima, ali moram čestitati i protivniku koji je bio organiziran i pošteno nas namučio. Htjeli smo u pripremi utakmice igrati s krilima, zbog čega je Marco Pašalić dobio prednost ispred Petra Sučića. Igrali smo pod pritiskom i bili smo u grču."

"Zato sam na poluvremenu onako reagirao jer sam to htio promijeniti. Duge lopte su nas uništavale, svaka druga lopta je bila njihova. Zbog toga sam bio ljut, ali dobro je ispalo. Moramo zaboraviti ovu utakmicu i okrenuti se Gani", započeo je Dalić.