HRVATSKA nogometna reprezentacija otvorila je Svjetsko prvenstvo porazom 2:4 od Engleske. Vatrene sada čeka ključna utakmica protiv Paname, koja se igra u Torontu u srijedu, 24. lipnja, u 1 sat ujutro po hrvatskom vremenu. Uoči tog dvoboja, izbornik Zlatko Dalić i Mateo Kovačić održali su konferenciju za medije. Evo što je rekao Kovačić.
Mateo, kako se osjećaš?
Imao sam tešku godinu, ali već dva mjeseca sam u punom pogonu i spreman sam dati sve od sebe.
Kakvu utakmicu očekujete?
Nije jednostavno, to je protivnik koji gradi od zadnje linije i dobri su u kontri. Fokusirani smo na sebe i na to da sutra odigramo pravu utakmicu jer nam je to potrebno.






