HRVATSKA nogometna reprezentacija pobijedila je Ganu 2:1 u utakmici trećeg kola skupine L Svjetskog prvenstva. Izabranici Zlatka Dalića slavili su pogotcima Petra Sučića i Nikole Vlašića te su time izborili plasman u nokaut-fazu natjecanja. Hrvatska će tek kasnije večeras doznati protivnika u šesnaestini finala, a to će biti drugoplasirana reprezentacija skupine K, Kolumbija ili Portugal.
Utakmicu je komentirao Mateo Kovačić. "Teška utakmica. Zabili smo prvi gol, što smo htjeli, pa primimo iz prekida pa se sve malo zakomplicira. Na kraju smo zabili drugi gol i slavili. Dobra pobjeda, iako još nismo ondje gdje trebamo biti. Dižemo se iz utakmice u utakmicu i to je najbitnije", rekao je pa zaključio:
Tekst se nastavlja ispod oglasa
"Znali smo da trebamo biti čvrsti iza i naprijed konkretniji. Na kraju smo zabili gol iz kornera i mislim da je pobjeda zaslužena. Sve je sada ljepše i lakše se diše. Bilo je najbitnije proći grupu, koja nije bila laka, možda i jedna od težih. Manje-više uvijek imamo teške grupe. Prošli smo i idemo dalje."
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.






