HRVATSKA u srijedu od 22 sata po našem vremenu igra prvi dvoboj na Svjetskom prvenstvu, a protivnik joj je Engleska. Hrvatski reprezentativci stigli su u Dallas, gdje će se utakmica odigrati, a na konferenciji za medije najavio ju je kapetan Luka Modrić.

Luka, kakvo je stanje u momčadi?

Modrić: Odradili smo fenomenalne pripreme u svakom segmentu. Zadovoljan sam kako smo se pripremili, vjerujem da ćemo sutra to pokazati. Tu je još par nas iz stare garde, došli su mladi igrači koji nam uvijek daju dodatnu snagu.

Imamo dosta dobru momčad, a kroz turnir ćemo vidjeti za što smo sposobni. Dat ćemo maksimum, kao svaki put do sada, znamo da su očekivanja velika zbog zadnja dva rezultata, ali treba ići utakmicu po utakmicu.

Koliko je prva utakmica važna?