A hozzászólások alapján sokan egyetértenek a döntéssel.

Ma, június 22-én játszik Párizsban az Iron Maiden, ahol rendhagyó szabályok vonatkoznak majd a közönségre. A zenekar és menedzsmentje ugyanis szorgalmazta, hogy az aréna küzdőtérre jegyet váltó rajongók ne használhassák a telefonjaikat a koncert alatt – írja az NME. A döntés híre az Iron Maiden hivatalos Facebook-oldalára is kikerült.

A La Défense aréna állóhelyes szektora teljes mértékben telefonmentes lesz a koncert alatt, hogy a Run For Your Lives turnéfilmhez készülő felvételekhez is optimális körülményeket teremtsünk

– áll a bejegyzésben.

A döntést egyébként a kommentek alapján örömmel fogadták a rajongók: