Robbanás történt Katar fő cseppfolyósított földgáz feldolgozó létesítményében, a Rász Laffan Industrial Cityben, amelyben 54 ember megsérült, 18-an pedig eltűntek – közölték a hatóságok.
A katari belügyminisztérium szerint a keresési és mentési műveletekhez a Katari Nemzetközi Kutató- és Mentőcsoportot is bevetették. A minisztérium szerint az esetet „technikai meghibásodás” okozta, de nem történt olyan gázszivárgás, amely veszélyt jelentene a lakosságra
Ez itt bizony nem egy furcsa égi jelentés, hanem épp robban az LNG terminál
Fotó:
-/AFP










