Egyes szakaszokon pótlóbuszok közlekednek.
Felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés Biatorbágy és Herceghalom között, ezért a győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a hétfő reggeli és délelőtti órákban – közölte a Mávinform.A leszakadt felsővezeték miatta nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé, Tatabánya és Kelenföld között expressz pótlóbuszok közlekednek;a S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek, Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek;az S12-es vonatok pedig csak Tatabánya és Oroszlány között közlekednek.A MÁV jelezte: a fennakadás végéig a BKK az M4-es metrón elfogadja a vasúti jegyeket a fennakadás végéig, míg a győri fővonalon valamennyi vonat helyjegy nélkül is igénybe vehető.Nyitóképünk illusztráció. Fotó: HVG / Reviczky Zsolt
Hozzászólások















