A dél-balatoni vonalon hosszabb menetidőre kell számítani, mert váltóhiba miatt Balatonlelle felső és Balatonboglár között átmenetileg nem közlekedhetnek a vonatok – közölte a MÁV.
A hiba elhárításáig az érintett vonatok várakozni kényszerülnek, a pótlóbuszok szervezése megkezdődött. Siófokról 15:58-kor elvileg el is indult már egy Budapest-Kelenföldre, a Napfürdő expressz menetrendje szerint.
„Utasaink megértését és türelmét kérjük!” – tették még hozzá.
Frissítés (16:50)
Korlátozással, de újraindult a közlekedés Balatonlelle felső és Balatonboglár között.










