Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani reggel és délelőtt a győri vasútvonalon – közölte a MÁVinform.Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés. a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé (Railjetek, EuroCityk, soproni és szombathelyi InterCityk). Tatabánya és Kelenföld között pótlóbuszok közlekednek.A S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek. Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek.A frissülő utastájékoztatás a MÁV honlapján olvasható.