Vitézy Dávid vasárnap egy Facebook-posztban vezette le, hogy miért nincs elég működőképes klimatizált InterCity-kocsija a MÁV-nak. A közlekedési miniszter elmagyarázta, hogy most azért kell kapkodva bérelt osztrák kocsikkal járnunk a Balatonra vagy bérelt nyugati hálókocsikkal az Adriára, mert tucatszám Dunakeszin ragadtak a MÁV jobb járművei is, a fizetésképtelen járműjavítóban reménytelenül alkatrészre várva. A Dunakeszi Járműjavítót pedig „a Fidesz-kormány privatizálta, az oroszokhoz és a korábbi kormányhoz közel álló vállalkozókhoz került, akik először kivettek belőle rengeteg pénzt, majd csődbe vitték, és végül tavaly a cég az oroszokkal való üzletelés nyomán fizetésképtelenné vált”.Vitézy Dávid bejegyzésére szolgálatban helyezte magát Havasi Bertalan, aki a Fidesz kommunikációs igazgatójaként egy személyeskedéssel átitatott szövegben reagált:„Vitézy Dávid továbbra is kisebbrendűségi komplexussal küszködik. Ahelyett, hogy a vasúttal és a magyar közlekedéssel törődne, a nála nagyságrendekkel komolyabb és felkészültebb elődjét támadja. Vitézy Dávid azon volt fideszes politikusok közé tartozik, akik nem jutottak el a kormány első vonalába, és ezért nem a képesség és a vezetői alkalmasság hiányát okolják. Pedig azt kellene. Vitézy Dávid az Orbán-kormányban csak államtitkárságig jutott, de az a kabát is nagy volt rá, most, miniszterként pedig szánalmasan lötyög rajta. Ezért foglalkozik inkább az elődjével, és nem az emberekkel. Ideje lenne megértenie, mi is a dolga egy miniszternek.”Havasi Bertalan csak arra nem reagált, amit Vitézy állított, például nem világította meg azt, hogy a Fidesz-kormány alatt miért vált használhatatlanná a járműjavító, és a MÁV-nak miért nincs elég működőképes klimatizált InterCity-kocsija. https://hvg.hu/gazdasag/20260621_vitezy-david-mav-intercity-klima-dunakeszi-jarmujavito-csodHavasi Bertalan nem először megy neki lendületes személyeskedéssel Vitézy Dávidnak. Miután a közlekedési miniszter szóvá tette, hogy az elődje, Lázár János két héttel a választások előtt bruttó 76 milliárd forinttal megemelte a mohácsi híd költségvetését, a kommunikációs igazgató azt üzente neki, hogy az elődjével szembeni személyes ellenérzései helyett arra kéne koncentrálnia, hogy felnőjön kormányzati feladatához, mivel „a mozdonymakettekkel való játszadozás ideje lejárt”.
Havasi Bertalan az új szerepében lubickolva tette helyre Vitézy Dávidot
Érvei nincsenek, de a személyeskedés nagyon megy.
Vitézy szerint a MÁV InterCity-hiánya a Dunakeszi Járműjavító csődjéből ered, amit a Fidesz-privatizáció után orosz vállalkozók tönkretettek. Havasi személyes támadásokkal válaszolt a konkrét infrastrukturális kritikák helyett.







