Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter felkérését elfogadva július 1-jétől Szilágyi Örs lesz a Dél-pesti Centrumkórház főigazgatója – jelentette be a közösségi oldalán a Dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház, amelyet eddig Szilágyi vezetett.A kórház bejegyzésben közzétette Szilágyi búcsúlevelét is, amelyben a főigazgató azt írta: nehéz szívvel fogadta el a „végtelenül megtisztelő” és „óriási kihívással” járó felkérést, mert a kórház, majd maga Dunaújváros és a környező térség is a második otthonává vált.„Most új feladat vár rám. Egy olyan intézmény vezetését veszem át, amelynek jelentősége országos szinten is meghatározó. Ezt a megbízatást kötelességemnek érzem elfogadni, ugyanakkor egy darabot magamból itt hagyok Dunaújvárosban” – fogalmazott Szilágyi Örs.Az új főigazgató kinevezéséről Hegedűs Zsolt is beszámolt a közösségi oldalán, azt írva: Szilágyi Gondos Miklóst váltja a Dél-pesti Centrumkórház élén, az orvosigazgatói feladatokat pedig Kállay Krisztián látja el július 1-jétől.„Az új irányításnak nemcsak személyi értelemben, hanem szemléletében is meg kell újítania az intézmény működését” – fogalmazott az egészségügyi miniszter. https://www.facebook.com/drhegeduszsolt/posts/pfbid02FGcheHmGqYZQo86CfXZDYjSoY73vrnAB7DF7bqB9ikmnGmmbY24BSVjKnh8F3saul?locale=hu_HUNyitóképünkön: Hegedűs Zsolt és Szilágyi Örs. Forrás: Hegedűs Zsolt / Facebook
Hegedűs Zsolt lecserélte a Dél-pesti Centrumkórház vezetését
Az új főigazgató a dunaújvárosi kórház éléről érkezik.








