Változás lesz a Dél-pesti Centrumkórház főigazgatói posztján és menedzsmentjében – jelentette be pénteken az egészségügyi miniszter.
Hegedüs Zsolt a Facebookon megjelent közleményében azt írta:
Dr. Gondos Miklós helyett Dr. Szilágyi Örsöt kértem fel arra, hogy július 1-jétől irányítsa a kórházat. Dr. Buga László államtitkárral az orvosigazgatói feladatok ellátására dr. Kállay Krisztiánt kértük fel.
A tárcavezető hozzátette azt is, hogy „az új irányításnak nemcsak személyi értelemben, hanem szemléletében is meg kell újítania az intézmény működését”.








