Az új főigazgató a dunaújvárosi kórház éléről érkezik.

Az egészségügyi miniszter szerint az új irányításnak szemléletében is meg kell újítania az intézmény működését.

A dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézet jelenlegi főigazgatóját kérte fel az intézmény irányítására az egészségügyi miniszter.

Az új főigazgató a dunaújvárosi kórház éléről érkezik.