|00:00

Jungtinės Karalystės (JK) ministras pirmininkas Keiras Starmeris penktadienį pasveikino savo partijos kolegą Andy Burnhamą laimėjus svarbius papildomus rinkimus.

Ši pergalė atveria kelią plačiai prognozuojamai kovai dėl vadovavimo partijai prieš patį sunkioje padėtyje atsidūrusį lyderį.

„Sveikinu @AndyBurnhamGM, naująjį leiboristų parlamentarą Meikerfildo apygardoje“, – socialiniame tinkle „X“ rašė K. Starmeris.

„Rinkėjai pasirinko leiboristų vilties ir optimizmo kampaniją, o ne susiskaldymą ir neapykantą“, – tvirtino jis.