Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!A norvég szurkolók elindították világhódító útjára a saját, evezős buzdításukat, Amerikát, azon belül az első meccsüknek helyet adó Bostont már meg is nyerték maguknak.A vb-re elutazott norvégok mellé most beszálltak a norvég parlamenti képviselők is, akik a csütörtöki ülésen egy rövid megszakítás alatt a stadionokban elterjedt evezős ünnepléssel fejezték ki támogatásukat a válogatottnak.Bár nem voltak olyan hangosak, mint a szurkolók, de a buzdítás azért a parlamenti ülésteremben is elég jól néz ki.Norvégia remekül kezdte a 2026-os világbajnokságot, Irakot verték 4-1-re az első meccsükön. A folytatás magyar idő szerint kedd hajnali 2-kor, Szenegál ellen jön nekik.
A norvég képviselők nekiálltak evezni a parlamentben, hogy ezzel buzdítsák a vb-n szereplő Haalandékat
Az evezős szurkolás nem ismer határokat.
A norvég parlament képviselői csütörtökön evezős gesztusokkal buzdították a világbajnokságon szereplő válogatottat, amely az első mérkőzésén 4-1-re legyőzte Irakot. Az intézményi támogatás szimbolikus gesztusai erős közösségi kohéziót és kritikus lendületet teremtenek a versengésben.













