Iga Świątek nie może zaliczyć ostatniego Roland Garros do udanych. Reprezentantka Polski odpadła już w IV rundzie po meczu z Martą Kostiuk (5:7, 1:6). To kolejny kiepski wynik Świątek w tym sezonie. Obecnie realny wydaje się scenariusz, że Polki zabraknie na kończącym sezon turnieju WTA Finals. Teraz jednak przyszły dobre wieści dla naszej tenisistki - swój mecz w Berlinie przegrała Karolina Muchova.
Fot. REUTERS/Ciro De Luca
Najlepsze tenisistki przygotowują się obecnie do Wimbledonu. W ramach tych przygotowań część zawodniczek zagrała już na turnieju WTA w Berlinie. Niektóre - jak Iga Świątek - zagrają tylko w jednych zawodach. Polska tenisistka wystąpi dopiero na turnieju WTA w Bad Homburgu.
Zobacz wideo Hit! Polonia w Chicago oszalała na punkcie Lewandowskiego
Bardzo dobre wieści dla Świątek. Pojawia się szansa






