"Japonia zadała potężny cios", "Zmarnowana szansa", "Trzeba będzie przełamać kaca", "Trudno było pojąć jak dali się zepchnąć w końcówce" - to tylko niektóre z opinii holenderskich mediów po remisie 2:2 z Japonią na MŚ 2026.
Fot. Kai Pfaffenbach / REUTERS
Holandia zremisowała z Japonią 2:2 (0:0) w pierwszym meczu F na mistrzostwach świata 2026. "Do przerwy nudny remis 0:0, ale aż cztery bramki po zmianie stron! W meczu Holandia - Japonia ci pierwsi dwa razy wychodzili na prowadzenie, ale drudzy pokazali, jak się walczy do końca" - pisał Bartosz Naus w relacji z meczu.
Zobacz wideo
Holenderskie media: "Trudno było pojąć"















