Még három nappal a katasztrófa után is túlélők után kutatnak Venezuelában.

A kórházak tele vannak sérültekkel, ezért tábori kórházakat is létesítettek – derül ki az egészségügyi miniszter tájékoztatásából.

A mentőalakulatok még mindig kutatnak túlélők után a romok között, versenyt futva az idővel.

A kórházak tele vannak sérültekkel, ezért tábori kórházakat is létesítettek.

Az eltűnt embereket kereső weblapon mostanra több mint 50 000 név szerepel.

A sérültek jelentős részét rögtönzött létesítményekben kezelik, az ország északi részén több száz épület dőlt össze vagy rongálódott meg, köztük kórházak.

Több mint 50 ezer embert még mindig keresnek.

Már több mint 1400-an haltak meg a fővárost és környékét ért katasztrófában.

Folytatódik a túlélők utáni kutatás, miközben közel 70 ezer embert keresnek a hozzátartozóik.

Várhatóan jelentősen nőni fog a halottak száma.

Még három nappal a katasztrófa után is túlélők után kutatnak Venezuelában.