A szövetségi kapitány az utolsó emberig kicserélte a kezdőcsapatát, a franciák ellen meg is lett az eredménye.

Fredrik Aursnes az egyetlen, aki maradt a Szenegálok elleni csapatból, Ståle Solbakken azt mondta, teljesen logikus döntést hozott. A franciáknál viszont maradtak a sztárok.

Elég egyértelmű a helyzet a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának utolsó fordulója előtt, ugyanis a norvég-francia mérkőzés a csoportelsőségről, a szenegáli-iraki pedig a…