A francia labdarúgó-válogatott nyerte meg az I csoportot, miután 4-1-re legyőzte a legnagyobb sztárjait pihentető Norvégiát – Ousmane Dembélé triplázott. Szenegál közben 5-0-ra kiütötte Irakot, ez a siker pedig továbbjutást érhet.

Ulrik Pedersen / NurPhoto / NurPhoto via AFP