Mirra Andriejewa wygrała wielkoszlemowy Roland Garros, pokonując w finale Maję Chwalińską (6:3, 6:2). Rosjanka wróciła do gry na turniej WTA 500 w Bad Homburgu, gdzie trafiła w drugiej rundzie na Jekatierinę Aleksandrową. Nieoczekiwanie Andriejewa przegrała 3:6, 4:6.

Mirra Andriejewa wygrała wielkoszlemowy Roland Garros, pokonując w finale Maję Chwalińską (6:3, 6:2). Rosjanka wróciła do gry na turniej WTA 500 w Bad Homburgu, gdzie trafiła w…

Bad Homburg (dpa) - French-Open-Siegerin Mirra Andrejewa hat beim WTA-Turnier von Bad Homburg gleich ihr erstes Spiel verloren und ist im Achtelfinale ausgeschieden. Die Russin…