Trudno oczekiwać od lekarzy, by sami poskromili apetyty. Raczej zerkają na kolegów, którym się powodzi i też by chcieli. Przepisy nie zabraniają, a szpitale wręcz zachęcają.

Trudno oczekiwać od lekarzy, by sami poskromili apetyty. Raczej zerkają na kolegów, którym się powodzi i też by chcieli. Przepisy nie zabraniają, a szpitale wręcz zachęcają.

- Ostatnio usiłowałam zapisać się na zabieg do Szpitala Południowego i dostałam termin za dwa lata. Gdy słyszę, że lekarz w tym szpitalu zarabiał ogromne kwoty, to chcę wiedzieć,…