Lapunknak a Fidesz-kormányok alatt ellenzékinek bélyegzett egyetem tanárai beszéltek arról, mivel szembesítették a tanszékre visszatérő adjunktust.

Lapunknak a Fidesz-kormányok alatt ellenzékinek bélyegzett egyetem tanárai beszéltek arról, mivel szembesítették a tanszékre visszatérő adjunktust.

A volt köznevelési államtitkárt az oktatás lerombolása miatt kérték számon kollégái, mások azt nehezményezik, hogy több mint tízévnyi kihagyás után simán visszatérhet.