WARPTECHNEWS · LAB
HomeAIBusinessTechArchive
WARPTECH LAB NEWS

Warptech Lab News aggrega le notizie più rilevanti da oltre 700 fonti internazionali, con classificazione AI, TL;DR sintetici e timeline cluster su singole storie.

Navigazione

  • Home
  • Archivio
  • Editor's Brief
  • Cerca
  • Il tuo account
  • Newsletter tech/AI

Informazioni legali

  • Privacy Policy
  • Termini di servizio
  • Cookie Policy

© 2026 Sparktech S.R.L. — Tutti i diritti riservati. Sito gestito e manutenuto da Sparktech S.R.L.

Sede legale: Corso Libertà 55, 13100 Vercelli (VC), Italia · P.IVA / C.F. 02835910023 · Contatti: admin@warptechlab.com

Home
Storia in 3 fonti

Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában

A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.

Raccontata da24.hutelex.huhvg.hu

Confronto fonti

3 prospettive sulla stessa storia
AI · summaries
telex.huStai leggendo15 h fa

Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában

A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.

originale
hvg.hu14 h fa

Magzatkárosító, az akkugyártásban használt oldószert találtak egy komáromi víztározóban

Gyanús halpusztulás miatt vettek mintát civilek a komáromi ipari park víztározójából, NMP-t mutattak ki benne. Az ipari park tározójából a Dunába szoktak vizet átemelni. A Greenpeace a szennyezés teljes körű…

Leggi questa versione → originale

Timeline cronologica

  1. mercoledì 24 giugno 2026·24.hu

    Greenpeace: Magzatkárosító oldószert mutattak ki a komáromi ipari park víztározójában | 24.hu

    Helyi civilek és a Greenpeace akkumulátorgyártásban használt oldószert mutattak ki.

  2. mercoledì 24 giugno 2026·telex.hu

    Magzatkárosító NMP-t találtak a civilek a komáromi ipari park víztározójában

    A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.

24.hu15 h fa

Greenpeace: Magzatkárosító oldószert mutattak ki a komáromi ipari park víztározójában | 24.hu

Helyi civilek és a Greenpeace akkumulátorgyártásban használt oldószert mutattak ki.

Leggi questa versione → originale
mercoledì 24 giugno 2026·hvg.hu

Magzatkárosító, az akkugyártásban használt oldószert találtak egy komáromi víztározóban

Gyanús halpusztulás miatt vettek mintát civilek a komáromi ipari park víztározójából, NMP-t mutattak ki benne. Az ipari park tározójából a Dunába szoktak vizet átemelni. A…