A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.

Helyi civilek és a Greenpeace akkumulátorgyártásban használt oldószert mutattak ki.

A Greenpeace bejelentést tett az esetről a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön: a környék akkugyárai miatt kerülhetett-e NMP a vízbe.