Az Országos Onkológiai Intézet 3-as épületében elromlott a légtechnikai berendezés, ezért átmenetileg módosítani kellett a műtéti rendet.

A hűtési-fűtési rendszerrel kapcsolatos problémákat az intézet folyamatosan jelezte az üzemeltetésért és karbantartásért felelős Központi Ellátási Főigazgatóságnak.

A műtők egy részében nem biztosíthatók folyamatosan a megkövetelt feltételek.