Vitézy Dávid szerint nem szégyen kölcsönkérni, amíg az EU-s pénzekből nem vesznek új vonatokat, és amúgy is az előző kormány hibája, hogy a Dunakeszi Járműjavítóban ragadtak a MÁV kocsijai.

Osztrák kölcsönkocsikkal igyekszik menteni a nyári szezont a MÁV, miközben tucatszám a csődbe ment üzemben ragadtak a jobb járművei.

Vitézy Dávid szerint nem szégyen kölcsönkérni, amíg az EU-s pénzekből nem vesznek új vonatokat, és amúgy is az előző kormány hibája, hogy a Dunakeszi Járműjavítóban ragadtak a MÁV…

Itthon is lenne elég klimatizált kocsi, csak a közlekedési miniszter szerind mind a járműjavítóban vannak, amit az Orbán-kormány orosz és neres köröknek privatizált.

Érvei nincsenek, de a személyeskedés nagyon megy.