A miniszterelnök az uniós állam- és kormányfők testületében elmondott bemutatkozó felszólalásáról írt, a csúcson először képviseli ő Magyarországot.

Szokása szerint már az Európa Tanács ülésére tartva is bejelentkezett a miniszterelnök, aki először képviseli hazánkat a megválasztása után. Ukrajna ügyében így hosszú idő után…

Első alkalommal vehet részt és képviseli hazánkat miniszterelnökként EU-csúcson Magyar Péter, aki ennek örömére hosszú videóban jelentkezett be Brüsszelből, az egykori…