POZNATO je da Marcelo Bielsa nije ljubitelj razgovora s novinarima, a čini se da je ispadanje Urugvaja dodatno pogoršalo njegovu već poslovičnu lošu volju pred mikrofonima. Urugvajski izbornik izgubio je strpljenje jer je početak intervjua na terenu kasnio te se izderao na novinarsku ekipu koja ga je čekala.

"Dajte više već jednom!", viknuo je Bielsa na novinare koji su čekali njegovu izjavu nakon poraza i ispadanja Urugvaja nakon poraza 0:1 od španjolske reprezentacije. Tijekom samog razgovora bio je suzdržan, a na kraju se mrzovoljno oprostio riječima: "Nema na čemu." Video možete pogledati OVDJE.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Škrti odgovori o zamjeni Muslere

Njegovo se raspoloženje nije popravilo ni nakon odlaska s terena. U razgovoru za DAZN, na pitanje o zamjeni vratara Muslere, dao je još jedan oštar odgovor. "On je odlučio izaći", rekao je Bielsa. Kada su ga ponovno upitali o tome, loše raspoloženi izbornik kratko je odbrusio: "Već sam odgovorio na to."