Według stacji pilot samolotu próbował lądować, ale nie zdołał dolecieć do lotniska. Maszyna rozbiła się przy ulicy Powstańców Śląskich 127, w pobliżu ośrodka szkolenia kierowców.
Na pokładzie znajdowały się dwie osoby. Jak informuje TVN24 - nie przeżyły katastrofy.Straż pożarna: Na razie nie możemy powiedzieć, jak doszło do tego zdarzeniaJak przekazał Polsatowi przedstawiciel Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej samolot po zderzeniu z ziemią "stanął w płomieniach". Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej.- Prowadzimy działania gaśnicze, są podawane dwa prądy piany i zabezpieczamy miejsce. Na ten moment, nie jestem w stanie powiedzieć, jak doszło do tego zdarzenia - powiedział na antenie stacji brygadier Przemysław Girgiel.
Obrażeń doznała również osoba postronna, która znajdowała się w pobliżu miejsca katastrofy.









