Anglijos rinktinės vyriausiasis treneris Thomas Tuchelis po pasaulio čempionato rungtynių su Gana teigė, kad jo auklėtiniai susidūrė su viena stipriausių gynybų, kokias jam yra tekę matyti ir paragino sirgalius išlikti pozityviais.
Antradienį vykusi L grupės dvikova tarp Anglijos ir Ganos baigėsi be įvarčių – 0:0.
Taip pat skaitykite
Po rungtynių Anglijos rinktinės treneris T. Tuchelis atidavė pagarbą Ganos futbolininkams.
„Jie gynėsi labai ryžtingai, disciplinuotai ir pademonstravo vieną fiziškiausių gynybinių pasirodymų, kokius esu matęs“, – naujienų agentūra „Reuters“ cituoja T. Tuchelį.












