Fatalne wieści dotarły do nas we wtorkowy wieczór 23 czerwca. Zmarła Ginette Deschamps, matka selekcjonera Francuzów. 57-latek wróci do kraju na pogrzeb, co oznacza, że opuści mecz Trójkolorowych przeciwko Norwegii.
Fot. REUTERS/Siphiwe Sibeko
Francuzi podczas wtorkowego spotkania z Irakiem musieli dość długo czekać na wznowienie gry ze względu na opady deszczu. Ostatecznie jednak Trójkolorowi zwyciężyli 3:0 i dopisali na swoje konto kolejne trzy punkty zdobyte w fazie grupowej. Wcześniej ograli Senegal 3:1.
Zobacz wideo
Deschamps opuszcza kadrę z powodu śmierci matki










