Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Az előzetes letartóztatásban lévő Őrsi Gergely továbbra is részt vesz a II. kerületi önkormányzat döntéshozatalában – közölte Varga Előd Bendegúz, a kerület általános polgármester-helyettese a 24.hu-val. Őrsi a börtönben megkapja a képviselő-testületi anyagokat, megjegyzéseket írhat azokhoz, sőt, módosítást vagy saját előterjesztést is írhat.Varga közlése szerint Őrsi Gergely jelenleg is felel az önkormányzat döntéseiért, a tervezett önkormányzati programok közül pedig semmit nem mondtak le. A díszpolgári kinevezéseket például a jegyző és az alpolgármester adta át.Őrsi Gergelyt június elején öt másik politikussal és két üzletemberrel együtt állították elő, amiért a gyanú szerint kenőpénzt fogadott el parkfenntartási és közétkeztetési cégektől. Őrsi szerint egy vagy több sarokba szorított ember szavára alapozott történetre hivatkozva tartóztatták le.A letartóztatásokról itt írtunk bővebben.PartnereinktőlÁllítsd be a Telexet megbízható forrásnak!Kövess minket Facebookon is! Legfontosabb További élő árfolyamok! Friss hírek
Őrsi Gergely a börtönben is megkapja a testületi anyagokat, és saját előterjesztéseket írhat
A II. kerületi alpolgármester szerint főnöke továbbra is felelős az önkormányzat döntéseiért.






