У Міністерстві закордонних справ заявили, що Україна веде дипломатичну роботу з польською стороною для врегулювання загострення у відносинах між двома країнами.

Джерело: речник МЗС Георгій Тихий в ефірі телемарафону, передає "Європейська правда"

Деталі: Речник наголосив, що Україна виступає за діалог з Польщею та працює над зниженням емоцій та згладжуванням гострих кутів у відносинах.

Реклама:

"Дипломатичними каналами ми постійно підтримуємо зв'язок. Ми, як МЗС, дипломатична команда президента України постійно підтримуємо зв'язок з польськими колегами", – сказав Тихий.