|00:00
Centrinėje Klaipėdos uosto dalyje pirmadienio popietę vykdant krantinių rekonstrukcijos ir statybos darbus išsiliejo dyzelinis kuras, sužalotas žmogus, pranešė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.
Pasak uosto direkcijos komunikacijos partnerės Radvilė Rumšienės, dyzelinis kuras išsiliejo iš statinės apie 14.30 valandą.
Teritorija nedelsiant aptverta boninėmis užtvaromis, vykdomi išsiliejusio dyzelinio kuro surinkimo darbai.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento žiniomis, nukentėjusį žmogų ugniagesiai gelbėtojai iškėlė iš laivo ir sąmoningą perdavė medikams.






