Біля кордону з Білоруссю затримали двох агентів ворога, які погодились вчинити теракт у Києві в обмін на можливість потрапити до Росії.
Джерело: Київська міська прокуратура, НПУ
Деталі: За даними слідства, невідомі, представляючись колишніми співробітниками ФСБ РФ, шукали через месенджер Telegram людей, які погодяться влаштувати теракт у Києві. Як винагороду за скоєння злочину їм пропонували можливість скористатися так званою програмою "Амністія" – виконавців теракту обіцяли пропустили на територію Росії без фільтрації.
Реклама:
Підозрювані – військовослужбовець, що залишив службу та продавець магазину, погодились влаштувати теракт в обмін на обіцянку забрати їх до РФ. Крім виконання цього завдання, кожен з чоловіків мав перерахувати 1000$ на "криптогаманець" росіян начебто для безперешкодного проходження перевірки.







