Nemrég a story.hu beszélgetett Farkasházy Tivadarral, érintve a Heti Hetest is. A humorista elárulta, hogy a műsor egykori törzsgárdájával kifejezetten jóban van, már-már második családként tekint rájuk. Noha elismeri, hogy Verebes Istvánnal és Selmeczi Tiborral évekig nem beszélt, ezen lépését ma már ostobaságnak tartja és bánja.
Verebes, akár csak Para-Kovács Imre, Váncsa István, Havas Henrik és Kéri László a mai napig ír a Benedek fiammal készített Hócipőbe, Mimit (a humorista néhai felesége – a szerk.) Hernádi Juci és Hajdú Steve búcsúztatta, s ott volt Kern András, Hajós András és Jáksó László is. Jóval többet jelentett nekem a Heti Hetes, mint egy tévéműsor
– mondta a lapnak, majd arra is kitért, szerinte mi volt annak idején a sikerük titka.
Az angol gyep is egyszerű, csak előtte 500 évig kell locsolni, hogy tökéletes legyen. Mi előtte 25 évig dolgoztunk egymással, ezért is tudtunk úgy együttműködni, ahogy az a képernyőn látszott. Mondok egy példát, az MTK-ban a veterán bajnokságban 12 év alatt 55 gólt rúgtam, míg a médiaválogatottban 6 év alatt egyet. Pedig ugyanúgy tudtam focizni. Hiába írta Réz András esztéta, hogy előre le voltak osztva a szerepek, ez nem igaz. Mi magunkat alakítottuk, csak karikíroztunk rajta. Tehát például Bajor Imi valójában nem ivott annyit, Jáksó nem volt annyira hülye, Juci nem volt annyira naiv, én pedig nem voltam annyira tudálékos a hétköznapokban.








