Gajdics Ottó tagadhatatlanul formátumos ember, nem véletlenül ragadta meg az AI-zeneművészetben utazó Mronk fantáziáját sem. https://www.youtube.com/watch?v=ix4gPipTwPAAz új videó ráadásul ismét nem egy innen-onnan összevágott anyag, hanem egy mandineres interjú zanzája és van benne minden, ami egy jó dühöngéshez kell: Trollok, vasvillával platóra hányás, francia forradalom, proletárdiktatúra, gyilkolászás, no és persze Gajdics személyes nemezise, a közösségi média, a Fészbúk, meg ezek.Ugyan Mronk azt írja, hogy indulót szeretett volna kerekíteni a dalból, de a végeredmény inkább a random musical és a tetszőleges Disney-betétdal metszetében helyezkedik el. Persze ez amolyan mindenszarista kötözködés csupán és egyébként is bőségesen kárpótol ezért a botlásért mindenkit a videó végi nagy leszámolás, amikor Gajdics Ottó a fideszes zászló alatt vonuló csapatai élén rohamra indul az igazi trollok serege ellen. Ezúttal nem hülyét, hanem sztrókközeli hőseposzt csináltak belőle az interneten. https://hvg.hu/360/20260427_mronk-interju-gajdics-otto-tango-youtube-oriasi-kognitiv-disszonancia