Kada paskutinį kartą gavote ranka rašytą laišką? Ne sąskaitą, o tikrą – su mintimis, piešiniais, įkvėpimu. Lietuvoje tyliai populiarėja pašto klubai – bendruomenės, kurios kuriasi ne socialiniuose tinkluose, o vokų viduje. Dvi jų kūrėjos Gabija Plukė ir Remigija Vilniūtė papasakojo apie norą kurti lėtą turinį ir juo dalytis su kitais.

Apie atgimstančią meilę laiškams Gabija ir Remigija pasakojo ir LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“:

Lėtumo kišenės

Rašytoja G. Plukė, įkūrusi „Plukės laiškų klubą“, sako, kad labai liūdėtų, jeigu popieriniai laiškai išnyktų.

„Man būtų labai liūdna, jeigu taip nutiktų. Man popieriniai laiškai labai patinka, nes turi labai daug laiko įdėti į tai. O viskas dabar vyksta taip greitai, tai labai norisi, kad galėtum sustoti ir tikrai apgalvoti, ką rašai ir kam rašai“, – pasakojo pašnekovė G. Plukė.