|00:00

Daugelis Audrą Avižiūtę pažįsta kaip energingą LRT asmenybę, kasryt žadinančią žiūrovus laidoje „Labas rytas, Lietuva“, tačiau už televizijos studijos durų slypi žmogus, nebijantis gyventi savaip. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Virtuvėje su Beata“ žurnalistė pasakoja apie meilę kinui, netikėtai užsimezgusią pažintį su draugu, požiūrį į šeimą ir atvirauja, kodėl netiki vienu visiems tinkančiu gyvenimo scenarijumi.

Visą laidos įrašą galite peržiūrėti čia:

– Ar visada buvai tokia, kokia esi dabar – ryški ir pastebima? – Yra tokia teorija, kad žmogaus charakteris susiformuoja pagal jo vardą. Ši teorija šiek tiek primena astrologines prognozes, tačiau nežinau, gal tėvai turėjo tokį planą – jie rinkosi tarp Ugnės ir Audros. Abu vardai yra netoli vienas nuo kito. Aš už savo vardą jiems esu dėkinga, nepažįstu daug moterų, turinčių mano vardą. – Kas tave žadina ryte, ar jau išmokai prabusti be žadintuvo? – Jau daug metų neprabundu be žadintuvo. Labai žaviuosi žmonėmis, kurie natūraliai geba prabusti 6 ar 7 ryto. Man prabusti dažniausiai reikia prieš 4, neįsivaizduoju, kada reikėtų nueiti miegoti, kad taip anksti atsibusčiau. Miegoti aš labai mėgstu, tai žmones labai stebina – nesu vyturys ir dauguma mūsų nėra vyturiai, mes esame pelėdos.