BUDUĆNOST Ismaela Bennacera i dalje bi mogla biti u Dinamu, unatoč tome što zagrebački klub neće aktivirati opciju otkupa vrijednu 10 milijuna eura. Barem se to može zaključiti iz izjave predsjednika Dinama Zvonimira Bobana, bivšeg igrača i direktora Milana, koji želi zadržati alžirskog veznjaka, ali pod svojim uvjetima.

"Želimo zadržati Bennacera, no čekamo da on prvo riješi svoj ugovorni status s Milanom. Ako se uspije dogovoriti s Rossonerima, smatramo da bismo za njega bili idealna sredina za nastavak karijere", poručio je Boban, a piše La Gazzetta dello Sport.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bobanova želja i Milanova računica

Opcija otkupa za 28-godišnjeg veznjaka dogovorena je prošlog ljeta kada je Milan odobrio njegovu posudbu u Zagreb. Bennacer u Dinamu nije imao veliku minutažu, upisavši tek 19 nastupa u prvenstvu i kupu, no Boban je oduvijek bio njegov veliki zagovornik i sada ga želi zadržati, ali bez plaćanja odštete.