Pénteken szokott helyén, a Budapest Parkban koncertezett Majka, és a show során a fideszes propagandasajtóról és a választásról is megemlékezett, vette észre a Telex.11 óra magasságában voltam a legbüszkébb magyar, mióta megszülettem. Azzal, hogy ez az ország bebizonyította, hogy nem lehet velünk g*cizni. Pont úgy, mint '56-ban, mi kellettünk ahhoz, hogy megmutassuk, hogy nálunk elnyomásnak, rezsimnek nincs helye. Nagyon-nagyon büszke vagyok minden magyar emberre, aki elment szavazni– közölte a Csurran, cseppen című dalának végén a rapper. Majd igen erős szavakkal illette a NER propagandasajtóját.És engedjétek meg, hogy elköszönjek egy-két napilaptól. Viszlát Mandiner, viszlát Pesti Srácok, viszlát Megafon! Sajnálhatnánk ugyan titeket, de ti se sajnáltatok minket, amikor elköltöttetek annyi milliárdot arra, hogy embereket járassatok le. Ott rohadjatok meg, ahol vagytok! Viszlát Bindzsisztán!– szólt a színpadról az előadó.A hét elején derült ki, hogy a Pesti Srácok összes munkavállalóját elbocsátják. Elbocsátották továbbá a Mediaworks portfóliójához tartozó Világgazdaság szerkesztőségének egyes tagjait is. Nem sokkal korábban pedig bejelentették azt is, hogy a Bors azonnali hatállyal megszűnik.A HVG írta meg, hogy a Mediaworks közel kétszáz dolgozójától válhat meg. https://hvg.hu/itthon/20260616_vilaggazdasag-mediaworks-elbocsatas-vegkielegites-szervezeti-atalakitas-gazdasagNyitókép: illusztráció Fotó: Cabrera Martin