Huszonharmadszor lépett fel a Budapest Parkban pénteken Majka, a Csurran, cseppen című dalának végén a választásról, illetve a fideszes propagandasajtóról a következőket mondta:„11 óra magasságában voltam a legbüszkébb magyar, mióta megszülettem. Azzal, hogy ez az ország bebizonyította, hogy nem lehet velünk g*cizni. Pont úgy, mint '56-ban, mi kellettünk ahhoz, hogy megmutassuk, hogy nálunk elnyomásnak, rezsimnek nincs helye. Nagyon-nagyon büszke vagyok minden magyar emberre, aki elment szavazni. És engedjétek meg, hogy elköszönjek egy-két napilaptól” – mondta, majd el is kezdte sorolni:„Viszlát Mandiner, viszlát Pesti Srácok, viszlát Megafon! Sajnálhatnánk ugyan titeket, de ti se sajnáltatok minket, amikor elköltöttetek annyi milliárdot arra, hogy embereket járassatok le”.„Ott rohadjatok meg, ahol vagytok! Viszlát Bindzsisztán!”