Tizenegy óra magasságában voltam a legbüszkébb magyar, mióta megszülettem – mondta Majka pénteken a Budapest Parkban tartott 23. koncertjén a választásról. A rapper szerint április 12-én az ország bebizonyította, hogy „nem lehet velünk gecizni”, és „mi kellettünk ahhoz, hogy megmutassuk, hogy nálunk elnyomásnak, rezsimnek nincs helye”.
Nagyon-nagyon büszke vagyok minden magyar emberre, aki elment szavazni. És engedjétek meg, hogy elköszönjek egy-két napilaptól
– folytatta Majka, majd felszólalásában így szólt: „Viszlát, Mandiner; viszlát, Pesti Srácok; viszlát, Megafon! Sajnálhatnánk ugyan titeket, de ti se sajnáltatok minket, amikor elköltöttetek annyi milliárdot arra, hogy embereket járassatok le.”
Viszlát, Bindzsisztán!
A beszédét így zárta:







