Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas paskelbė, kad po penkių sezonų pertraukos prie komandos jungiasi 32-ejų Eurolygos čempionas Marius Grigonis, pastaruosius keturis sezonus praleidęs Atėnų „Panathinaikos“ gretose, rašo zalgiris.lt.

Su 198 cm ūgio gynėju buvo pasirašyta vienų metų sutartis, galiosianti iki 2026–2027 m. sezono pabaigos.

Į Kauną sugrįžtantis M. Grigonis „Žalgiris TV“ duotame interviu kalbėjo apie norą įrodyti savo pajėgumą bei įvertino žalgiriečių praėjusį sezoną.

„Kai prasidės sezonas, tada bus galima pagvildenti tą jausmą, bet dabar viskas gerai. Vis tiek namai, viską žinai, daug tų pačių ir dar matau, kad pridėjote žmonių, tai žiūrėsime, šiaip toks emocijų miksas. Turime didelę, labai ilgą istoriją su „Žalgiriu“, su Pauliumi Jankūnu vis tiek palaikome ryšį, buvome išėję pavalgyti ir taip gavosi, kad tokia, manau, gera situacija visiems bus – ir „Panathinaikos“, ir „Žalgiriui“, tai sukrito viskas į šiuos metus ir manau, kad geras sprendimas yra atvykti čia“, – dalijosi M. Grigonis.

Krepšininkas atskleidė ir šeimos reakciją į prisijungimą prie „Žalgirio“, o vėliau kalbėjo apie savo brandą per tuos penkerius metus.