Kauno „Žalgiris“ šeštadienio popietę pristatė dar vieną žaliai baltus marškinėlius ir vėl užsivilksiantį žaidėją – 32-ejų Eurolygos čempioną Marių Grigonį, rašo zalgiris.lt.

Kaunietis „Žalgiryje“ paskutinį kartą žaidė prieš penkerius metus, tad „Žalgiris TV“ M. Grigoniui paruošė geriausių jo epizodų rinkinuką iš praėjusio etapo Kaune, kuriame buvo ir ne vienas pergalingas metimas bei daug šypsenų už aikštelės ribų.

„Gerai, varom, tiek to jau. Aš atsimenu šitą metimą prieš „Bayern“. Šiaip Martinas Schilleris, tikrai nieko prieš, man labai patiko treneris, viskas gerai, bet jis taktikoje nepersistengdavo. Leisdavo improvizuoti, tai jis kažką nubraižė ir Thomasas Walkupas sako, tu tik atsilaisvink, aš tau paduosiu ir tu mesk į tą pusę. Tai gerai viskas gavosi, labai smagu buvo. Ir Rokelis laksto – jauni dar“, – prisiminė M. Grigonis.

Tuomet žalgirietis peržiūrėjo ir pergalingą metimą į Valensijos ekipos krepšį bei pasvarstė, ar toje situacijoje buvo žingsniai.

„Yra, kas sako, kad buvo žingsniai, yra tokia teorija. Šiais laikais taisyklės labai pasikeičia sezono metu, paskui atkrintamosiose prieš vieną komandą, prieš kitą, tai nemanau. Šiaip gal ir buvo žingsniai, šiek tiek patrypiau, bet neužfiksavo“, – juokėsi M. Grigonis.